Rekrutacja on-line | Wpisowe 0 zł do 8 września

Kompleksowe leczenie schorzeń i urazów narządu ruchu u dzieci i młodzieży

To pierwsza od wielu lat monografia, która w sposób kompleksowy przedstawia zagadnienia związane z leczeniem różnych dysfunkcji narządu ruchu u dzieci młodzieży. Jest bardzo potrzebnym syntetycznym przewodnikiem po rozmaitych patologiach narządu ruchu obejmujących wiek rozwojowy. Autor: Jerzy E. Kiwerski (red.) Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie Rok wydania: 2019 Ilość stron: 319 Cena: 73,50 zł ISBN 978-83-63613-082 [wpdm_package id=’7223′]

„Dlaczego tamtych stron zapomnieć nie ma mocy …” Kresy w twórczości Juliana Wołoszynowskiego

„Dlaczego tamtych stron zapomnieć nie ma mocy …” Kresy w twórczości Juliana Wołoszynowskiego

We współczesnym literaturoznawstwie uobecniają się coraz wyraźniej tendencje do odczytań tematu kresowego poprzez optykę dekonstrukcji i postkolonializmu. Książka Barbary Sokołowskiej, prezentująca powaby tradycyjnych ujęć, wzbogaca je o tematologię i poetykę kulturową. Z recenzji Prof. Dr hab. Stanisław Uliasz Autor: Barbara Sokołowska Wydawnictwo: Biblioteka „Frazy” Rok wydania: 2018361 Ilość stron: 136 Cena: 35 zł

Kompleksowe postępowanie w terapii zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i dużych stawów

W opracowaniu pragniemy nakreślić zarówno etiopatogenezę schorzenia, problemy diagnostyczne, jak i możliwości kompleksowego postępowania ze szczególnym podkreśleniem roli aktywności fizycznej, fizjoterapii, a także problemów psychologicznych. Autor: Jerzy E. Kiwerski (red.) Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie Rok wydania: 2017 Ilość stron: 136 Cena: 35 zł Redaktor

Terapia zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowego

O zespołach bólowych dolnego odcinka kręgosłupa nigdy dość. Literatura tematu jest niezwykle obszerna. Rzadko natomiast zdarzają się dzieła, które powstają pod kierunkiem takich znawców tematu jak prof. Jerzy Kiwerski – redaktor monografii pt.: Terapia zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowego wydanej przez Wyższą Szkołę Rehabilitacji… Książkę polecam wszystkim zaangażowanym w proces leczenia pacjentów z bólami krzyża, a zwłaszcza fizjoterapeutom i studentom kierunku – Fizjoterapia … Z recenzji […]

Praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickim 2016/2017

Wszystkich studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów) zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickim 2016/2017 zapraszamy do składania wniosków.
W programie Erasmus+ na praktykę studencką można wyjechać do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, placówki medyczne, centra rehabilitacji, stacje pogotowia, ośrodki SPA, szpitale itp.).

Praktyki studenckie i oferty zatrudnienia we Francji

WSR Warszawa we współpracy z Firma MB Consulting działająca od 10 lat na zlecenie francuskich placówek medycznych (szpitale, kliniki, centra rehabilitacji) oraz kompleksów odnowy biologicznej (centra termalne i talasoterapeutyczne) zapraszają studentów Fizjoterapii do uczestniczenia w programie międzynarodowych praktyk (Erasmus+) w renomowanych ośrodkach medycznych Północnej Francji oraz oferują absolwentom studiów II stopnia, atrakcyjne oferty zatrudnienia na terenie całej Francji  na kontraktach sezonowych oraz długoterminowych.

Praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018

Wszystkich studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów) zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 zapraszamy do składania wniosków.
W programie Erasmus+ na praktykę studencką można wyjechać do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale itp.).

Wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej WSR zaprasza wszystkich studentów do składania aplikacji na wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Nie można odbyć praktyk Erasmusa w instytucjach unijnych, w instytucjach odpowiedzialnych za zarządzanie unijnymi programami. Na praktyki w ramach programu Erasmus+ mogą także pojechać absolwenci WSR (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów, warunkiem jest złożenie aplikacji przed zakończeniem okresu studiów).

Instytucja przyjmująca na praktykę musi znajdować się w kraju uczestniczącym w programie Erasmus+.
Studenci/absolwenci zainteresowani wyjazdem na praktykę mogą sami skontaktować się z instytucjami, w których chcieliby odbyć praktykę, lub skorzystać z oferty praktyk w jednej z naszych partnerskich uczelni. Lista uczelni partnerskich znajduje się w zakładce Współpraca Międzynarodowa na stronie WSR.

Studenci ubiegający się o prawo do wyjazdu na studia i/lub praktyki i stypendium są zobowiązani złożyć wypełniony formularz w języku polskim i angielskim (do pobrania w zakładce Współpraca Międzynarodowa) do 31 października 2018 w pokoju nr 12 na parterze.

Dodatkowych informacji udziela Pani Anna Tomczyk (+48 22 531 01 50, anna.tomczyk@amh.edu.pl).

Wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej WSR zaprasza wszystkich studentów do składania aplikacji na wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

W ramach programu Erasmus+ można się ubiegać o wyjazdy na studia (semestralna wymiana) do uczelni, z którymi WSR ma podpisaną umową międzyinstytucjonalną. Wykaz uczelni partnerskich znajduje się tutaj >>.