Rekrutacja on-line | Wpisowe 0 zł do 22 września

Dzień Otwarty AMH – 23 września, start o 10:00!

Dzień Otwarty w Akademii Medycznej Nauk Stosowanych i Holistycznych.

Kiedy? 23 września br., o godzinie 10:00, ul. Kasprzaka 49.

Podczas Dnia Otwartego:

• Poznasz nas lepiej: Dowiesz się kim jesteśmy, jakie mamy wartości i jacy specjaliści tworzą nasza kadrę dydaktyczną.
  • Odkryjesz opinie studentów: Jak nasze studia na Akademii Medycznej Nauk Stosowanych i Holistycznych przygotowują do praktyki zawodowej.
  • Sprawdzisz nasze kierunki w praktyce: Szczegółowo przedstawimy ofertę naszych studiów w formie warsztatowej podczas bezpośrednich spotkań z wykładowcami.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: Nasza społeczność akademicka będzie dostępna, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania dotyczące studiów, rekrutacji i życia studenckiego.

Uczestnicy spotkania zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 500 zł rabatu – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego.

Formularz rejestracji

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu, na zasadach określonych w poniższej klauzuli informacyjnej, przez Akademię Medyczną nauk Stosowanych i Holistycznych w celu organizacji Dnia Otwartego i promocji „500 zł w Dzień Otwarty”.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów Promocji oraz w celu przesyłania informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Akademię Medyczną Nauk Stosowanych i Holistycznych drogą elektroniczną i telefoniczną wraz z klauzulą informacyjną stanowią integralną część zgłoszenia. Jej akceptacja jest niezbędna do prawidłowego dokonania zgłoszenia w formie on-line.