Rekrutacja on-line | Wpisowe 0 zł do 22 września

Egzamin Dyplomowy Ratowników Medycznych w Standardzie OSCE!

Dziś nasi studenci ratownictwa medycznego stanęli przed jednym z najważniejszych wyzwań – egzaminem dyplomowym w standardzie OSCE! Pod okiem naszego Rektora, w nowoczesnej sali symulacji medycznej, przyszli ratownicy sprawdzali swoje umiejętności w realistycznych warunkach.

Standard OSCE to gwarancja, że nasi absolwenci są doskonale przygotowani do pracy w rzeczywistych sytuacjach ratunkowych. Od zaawansowanych procedur medycznych po szybkie podejmowanie decyzji – tu nie ma miejsca na błędy!

Dlaczego to ważne? Ponieważ stawiamy na najwyższe standardy kształcenia. Dzięki naszym nowoczesnym metodom i zaangażowanej kadrze dydaktycznej, nasi studenci są gotowi do działania po ukończeniu studiów!

Gratulujemy wszystkim zdającym i trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy! Jesteśmy dumni, że możemy kształcić przyszłych bohaterów!