Rekrutacja on-line | Wpisowe 0 zł do 22 września

Fizjo Summit – obóz Studenckiego Koła Naukowego, Kościelisko 2024

Zaproszenie na Fizjo Summit 2024!

Cześć!

Jako przedstawicielki Zarządu SKN Fizjoterapii na naszej uczelni, serdecznie zapraszamy Was na pierwszy „Fizjo Summit” – wyjątkowe wydarzenie łączące zdobywanie wiedzy z integracją fizjospołeczności AMNSIH

Lokalizacja: Kościelisko (obok Zakopanego) Chata MTB – w klimacie schroniska górskiego

Termin wyjazdu: 17-20.10.2024
Koszt: Staramy się, aby wyjazd został zorganizowany na „studencką kieszeń”. Wstępne szacunki kosztu: nocleg + transport pociąg/bus + częściowe wyżywienie – około 600zł.

Wyżywienie: Zapewnione będzie wyżywienie częściowe: obiad lub śniadanie + obiadokolacja. Szczegóły podamy po ustaleniu programu.

Program: Poza merytorycznymi punktami programu (w dużej mierze skupimy się na praktyce), przewidujemy również aktywne spędzanie czasu (chodzenie po górach) oraz luźną integrację.

Ważne kwestie: Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona (przewidujemy około 22 miejsc). Zostało jeszcze kilka miejsc, a także otwarta jest lista rezerwowa.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, zachęcamy do podzielenia się nimi na samym dole ankiety.

Program może ulec zmianie. Szczegóły wkrótce.

Pozdrawiamy! Organizatorzy obozu „Fizjo Summit” Paulina Bałazy, Małgorzata Amanowicz oraz Marek Sułecki