Weź udział w Teście Wiedzy z Fizjoterapii – 23 października 2024!

SKN Fizjoterapii serdecznie zaprasza na Test Wiedzy, który odbędzie się 23 października 2024 r. o godz. 18:00 w sali 205 na naszej Uczelni. To doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu fizjoterapii, w tym m.in. anatomii, anatomii palpacyjnej, ortopedii, traumatologii, fizykoterapii, pulmonologii, kardiologii, neurologii, fizjologii oraz kinezyterapii.

Test składa się z 45 pytań jednokrotnego wyboru. Udział w teście jest bezpłatny, a dla najlepszych trzech osób przewidziane są nagrody. Zwycięzcy otrzymają możliwość reprezentowania Uczelni na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów, która odbędzie się 16 listopada 2024 r. w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Test skierowany jest do wszystkich studentów naszej Uczelni, ze szczególnym zaproszeniem dla studentów 4 i 5 roku, ale młodsze roczniki również serdecznie zapraszamy!

Bazarek książek:
W oczekiwaniu na wyniki, które zostaną ogłoszone o godz. 19:30, zapraszamy wszystkich – szczególnie młodsze roczniki – na bazarek książek organizowany przez SKN Fizjoterapii. 📚 To doskonała okazja, aby zdobyć podręczniki, które mogą Wam się przydać w przyszłości!

Harmonogram:

• 📝 18:00 – Test wiedzy
  • 📖 19:00 – Bazarek książek
  • 🏆 19:30 – Ogłoszenie wyników

Miejsce: Sala 205, AMH
Data: 23 października 2024 r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia