Rekrutacja on-line | Wpisowe 0 zł do 8 września

Wycieczka edukacyjna ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku

Kiedy jest najlepszy czas na decydowanie o swojej zawodowej przyszłości?

• Czy to w momencie wyboru szkoły średniej po 8 klasie, czy dopiero w klasie maturalnej podczas wyboru kierunku studiów?
  • Czy Internet i media ułatwiają podjęcie tych decyzji?
  • Czy wybrać zawód, który daje pieniądze, czy ten, który daje satysfakcję?
  • Czym kierować się przy wyborze uczelni?
  • Może AMH zna odpowiedzi na niektóre z tych pytań…

Mamy doświadczenie w kształceniu na kierunkach medycznych: ratownictwo medyczne, fizjoterapia, dietetyka, psychologia i zdrowie publiczne. Czasami opowiadamy, czasami pokazujemy, a czasami pozwalamy doświadczać zawodu. Okazją do takich spotkań są dni otwarte i wizyty studyjne.

Ostatnio gościliśmy na lekcji edukacyjnej ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejówku. Zaprezentowaliśmy naszą Uczelnię, opowiedzieliśmy i pokazaliśmy warunki studiowania, zorganizowaliśmy warsztaty z pierwszej pomocy, spróbowaliśmy wykonać medyczne czynności ratunkowe, a także zrealizowaliśmy pełne scenariusze symulacyjne.

Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Sobótki z SP1 za zainicjowanie spotkania i udowodnienie, że przedmiot EDB może być fascynujący i przyjemny w nauce.

Dziękujemy również młodzieży za deklaracje ponownego spotkania na Dniach Otwartych AMH i chęci studiowania u nas. To podobno “była najlepsza wycieczka w tym roku”.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!